Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni
VirtualBox

İndir VirtualBox 7.0

İndirmek İçin Kayıt Olun!
VirtualBox, hem kurumsal hem de ev kullanımı için güçlü bir x86 ve AMD64/Intel64 sanallaştırma ürünüdür. VirtualBox, kurumsal müşteriler için son derece zengin özelliklere sahip, yüksek performanslı bir ürün olmakla kalmaz, aynı zamanda GNU Genel Kamu Lisansı (GPL) sürüm 3 koşulları altında Açık Kaynak Yazılım olarak ücretsiz olarak kullanılabilen tek profesyonel çözümdür. Giriş için "VirtualBox Hakkında" bölümüne bakın.

Şu anda VirtualBox, Windows, Linux, macOS ve Solaris ana bilgisayarlarında çalışır ve Windows (NT 4.0, 2000, XP, Server 2003, Vista, 7, 8, Windows 10 ve Windows 11), DOS/Windows 3.x, Linux (2.4, 2.6, 3.x, 4.x, 5.x ve 6.x), Solaris ve OpenSolaris, OS/2, OpenBSD, NetBSD ve FreeBSD.

VirtualBox, sık sürümlerle aktif olarak geliştirilmektedir ve sürekli büyüyen bir özellik listesine, desteklenen konuk işletim sistemlerine ve üzerinde çalıştığı platformlara sahiptir. VirtualBox, kendini işine adamış bir şirket tarafından desteklenen bir topluluk çabasıdır: Oracle, ürünün her zaman profesyonel kalite kriterlerini karşılamasını sağlarken herkes katkıda bulunmaya teşvik edilir.
  • Beğen
Tepkiler: Tevfik
Yazar
kemalettin
İndirilme
2
Görüntüleme
76
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 Kez Değerlendirildi.

kemalettin ait diğer kaynakar

Geri