Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

AECOO 7 Türkiye'de: Offroad Tutkunlarına Özel Yeni Nesil SUV!

Kreathex

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
Katılım
27 May 2024
Mesajlar
182
Tepki Puanı
228
TFC Puanı
43
Konum
Universe
1717416814439.png

Türkiye pazarına geri dönüş yapan Chery, rekabetçi fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Şimdi ise offroad SUV segmentinin yeni neslini temsil eden JAECOO markasını Türkiye'ye getirmeye hazırlanıyor. JAECOO 7 adlı ilk modelin Temmuz ayında satışa sunulması bekleniyor.

JAECOO 7: Offroad ve Konfor Bir Arada​

JAECOO 7, güvenlik, konfor ve esnekliği bir arada sunan iç mekanıyla geleneksel offroad genlerini ve offroad dünyasının estetik cazibesini yeniden yorumluyor. Model, akıllı sistem ARDIS ve kum, kar, çamur ve arazi dahil olmak üzere yedi sürüş moduyla donatılmış durumda. Senaryo tabanlı teknolojik mantıkla sürüş gereksinimlerini mükemmel bir şekilde karşılıyor. Yerden yüksekliği 200 mm olan JAECOO 7, 21 derece yaklaşma ve 29 derece uzaklaşma açılarıyla geliyor.

Şehir ve Arazi İçin İdeal​

JAECOO 7, arazi sürüşlerinde gelişmiş hareket özgürlüğü sağlamanın yanı sıra şehir yollarında da kişiselleştirilmiş bir sürüş deneyimi sunuyor. 14,8 inçlik ultra geniş panoramik ekranı, yeni W-Hud göz hizası ekranı ve 50 W ile sektörün en güçlü kablosuz hızlı şarj özelliği ile gelişmiş bir bilgi-eğlence deneyimi sunuyor. Ayrıca, 540° panoramik şeffaf şasi dahil olmak üzere 21'den fazla ADAS işleviyle kapsamlı güvenlik özellikleri sunarak kullanıcıların güvenle sürüş yapmalarını sağlıyor.

Üst Düzey Güvenlik ve Konfor​

Küresel 5 yıldızlı güvenlik standartlarına dayanan JAECOO 7, yenilikçi bir kafes tipi enerji emici gövde yapısına sahip. 10 adet hava yastığı ile her yolcuya acil durumlarda çok yönlü koruma, konforlu bir sürüş deneyimi ve güven veren bir sürüş sağlıyor.

JAECOO 7’nin Teknik Detayları​

  • Motor: 1.6 lt turbo benzinli motor ve 7 DCT
  • Güç: 183 bg, 275 Nm tork
  • Boyutlar: 4500 x 1865 x 1680 mm
  • Aks Mesafesi: 2672 mm
  • Bagaj Hacmi: 412 litre
  • Yurt Dışı Fiyatı: 40 bin euro

Ürün Gamı ve Gelecek Planları​

JAECOO, gelecekteki ürün gamını JAECOO 5 ve JAECOO 8 modelleriyle genişletmeyi planlıyor. Marka, yeni enerji ürünleri sunarak pazara daha fazla seçenek getirmeyi hedefliyor. JAECOO 7 PHEV ve JAECOO 8 PHEV modelleriyle başlayarak içten yanmalı, hibrit ve şarj edilebilir hibrit seçenekleri sunacak. Marka, Türk kullanıcıların geri bildirimlerine odaklanarak, satış ve servis ağlarını genişletecek ve Türkiye’deki stratejisini sürekli olarak geliştirecek.

Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilir Kalkınma​

JAECOO, Türkiye'de sürdürülebilir kalkınma ve kurumsal sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam edecek. Küresel ölçekte biyolojik koruma, çevre koruma ve savunmasız grupların bakımı gibi alanlarda faaliyet gösterecek. "JAECOO, Türkiye'de, Türkiye için" eylem planı ile kaliteli seyahat ürünleri sunmanın ötesinde, uzun vadeli sosyal kamu refahı projeleri yürütmek için bir Türk Kamu Refah Fonu kuracak.

JAECOO Markasının Küresel Başarısı​

Geçtiğimiz yıl içerisinde Meksika, Güney Afrika ve Şili gibi önemli pazarlara giriş yapan JAECOO, küresel offroad pazarında hızla yükselen bir yıldız haline geldi. 2030 stratejisini açıklayan JAECOO, segmentinde dönüşüm başlatarak sadece bir yılda dünya genelinde 37 pazara ulaştı. 1,1 milyonun üzerinde kullanıcının dikkatini çeken marka, 873 bayiden oluşan bir ağ kurarak güçlü bir küresel marka etkisi yarattı. Önümüzdeki üç yıl içinde Avrupa'daki yüksek potansiyelli pazarlara da giriş yaparak, 3 binin üzerinde bayiye ulaşmayı hedefliyor.
 

Konuyu Kimler Okuyor

Geri