Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Alien: Romulus - Yeni Fragman İle Korku Dolu Anlar

Kreathex

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
Katılım
27 May 2024
Mesajlar
185
Çözümler
1
Tepki Puanı
234
TFC Puanı
43
Konum
Universe

1717547650097.png

Alien: Romulus - Yeni Bir Dönem Başlıyor​

Bu yazın en dikkat çekici filmlerinden biri olan Alien: Romulus, ağustos ayında sinemaseverlerle buluşacak. 20th Century Studios, çıkış tarihi yaklaşan film için tanıtım çalışmalarını hızlandırdı ve yeni bir fragman yayınladı.

Yeni Hikâye, Yeni Heyecan​

Alien serisi, Romulus ile birlikte yeni bir döneme giriyor. Ridley Scott'ın sadece yapımcı olarak yer aldığı bu film, serinin son filmi Covenant'a doğrudan bir devam niteliğinde değil. Aynı evrende geçen yeni bir hikâye sunacak olan Romulus, korku türünün bilim-kurgudan daha ağır bastığı bir yapım olarak öne çıkıyor.

Hikâye ve Zaman Dilimi​

Romulus, ilk Alien filmi ile James Cameron'ın çektiği ikinci filmin arasında geçiyor. Film, uzak bir gezegende yaşayan bir grup gencin, evrendeki en tehlikeli yaşam türüyle karşı karşıya kalmasını konu alıyor.

Yönetmen ve Oyuncu Kadrosu​

Don't Breathe ve Evil Dead (2013) gibi korku filmleriyle tanınan Fede Álvarez, Alien: Romulus'un yönetmen koltuğunda oturuyor. Başrolde ise geçtiğimiz yıl Priscilla filmiyle övgü toplayan Cailee Spaeny yer alıyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Isabela Merced, David Jonsson, Archie Reneaux ve Aileen Wu gibi genç isimler bulunuyor.

Daha Düşük Bütçe, Yüksek Gerilim​

Romulus, önceki Alien filmlerinden daha düşük profilli bir yapım olarak dikkat çekiyor. Alien: Covenant'ın hayal kırıklığı yaratan performansının ardından Disney, seriye büyük bütçeler ayırmaktan kaçınıyor. Bunun yerine, daha düşük bütçeli ve korku türüne odaklanan filmlerle seriyi sürdürmeyi deneyecek.

Vizyon Tarihi​

Alien: Romulus, 16 Ağustos'ta vizyona girecek.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Sinemaya geldiğinde izlerim de ben en çok mike tyson ve jake paul boks maçını çok merak ediyorum netflix üstlenmişti bu işi ama bakalım neler olacak :)
 

Konuyu Kimler Okuyor

Geri