Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

FIFA Dünyasında Yeni Oyun Heyecanı: Infantino'nun Açıklamaları ve 2K Games İddiaları

Mertovi

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
Katılım
28 May 2024
Mesajlar
15
Tepki Puanı
28
TFC Puanı
13
Konum
atar mısın?
1717244353133.png

FIFA Başkanı Infantino Yeni Oyunu Doğruladı
FIFA Başkanı Gianni Infantino'nun açıklamasıyla gündeme bomba gibi düşen bir haber var. Infantino, yeni bir FIFA oyununun yolda olduğunu resmen doğruladı. Ancak oyunun hangi firmayla yapıldığı belirsiz.

2K Games Ortaklık İddiaları
Geçen hafta paylaştığımız bir haberde, FIFA'nın 2K Games ile anlaşmaya vardığı iddia edilmişti. Bu da FIFA 2K25'in geliştirilebileceği spekülasyonlarına yol açmıştı.

Yeni Ortaklarla Yola Devam
Ancak şimdi yeni bir gelişme var. FIFA Başkanı Infantino, bu kez resmi bir açıklama yaparak yeni bir FIFA oyununun yolda olduğunu doğruladı. Ancak Infantino'nun "yeni ortaklarımızla" ifadesi dikkat çekti. Bu, 2K Games'in olası bir ortaklık kurmuş olabileceğini düşündürüyor. Ancak kesin bir bilgi henüz yok.

Rekabetin Yükselmesi
Futbol oyunları tutkunları için bu gelişme oldukça önemli. EA Sports'un FIFA serisi şu ana kadar bu alanda domine ettiği biliniyor. Bu yüzden yeni FIFA'nın gerçekten rekabetçi bir deneyim sunması bekleniyor. Infantino'nun açıklamasında da bu deneyimin "dijital futbol" odaklı olacağını belirtmesi dikkat çekiyor. Ancak bu ifadeyi şu an için daha fazla açıklamak mümkün değil.
 
Benim aklım halen fifa 2005 de o dönemlerde mahalleler arası turnuva düzenlerdik çok eğlenceli geçerdi
 

Konuyu Kimler Okuyor

Geri