Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Soru Haber Siteleri İçin Kullanılan Manşet Tasarımları PSD

theCrawLe

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
TFC Puanı
18
Selamlar hocalarım elinde haber siteleri için haberlerde kullanılan manşet tasarımları PSD olarak var mı acaba?

r1ZbDV.jpg

İstediğiniz şeyin bir örneğini gösterebilir misiniz?
İstediğim şeyin örneği tabi bunlar profesyonel değil fakat.

Bu şekilde bir PSD işini görür mü?

manset.png

Naçizane tavsiyem kesinlikle Canva kullanman, hem çok basit bir arayüzü var ve dilediğin gibi dizayn edebiliyorsun.

Geçtiğimiz dönem öğrenci hesabı satın almıştım ve cidden çok memnun kaldım, muhtemelen sende de vardır diye tahmin ediyorum. Arama yerine manşet yazdığında senin tarzına göre tasarımların olduğunu düşünüyorum (tarzını az çok biliyorum) :)

Ben de örnek olarak manşet yapayım dedim. Çalışmalar olanca hızıyla devam ediyor Teknoloji Forum'da :)

teknoloji-manset.png

Naçizane tavsiyem kesinlikle Canva kullanman, hem çok basit bir arayüzü var ve dilediğin gibi dizayn edebiliyorsun.

Geçtiğimiz dönem öğrenci hesabı satın almıştım ve cidden çok memnun kaldım, muhtemelen sende de vardır diye tahmin ediyorum. Arama yerine manşet yazdığında senin tarzına göre tasarımların olduğunu düşünüyorum (tarzını az çok biliyorum) :)

Ben de örnek olarak manşet yapayım dedim. Çalışmalar olanca hızıyla devam ediyor Teknoloji Forum'da :)

Ekli dosyayı görüntüle 71
Evet bu tarz mantıklı abi doğru söylüyorsun. Logo çalışması bitsin ardından canvada yaparım bu tarz tasarımlar.

Evet bu tarz mantıklı abi doğru söylüyorsun. Logo çalışması bitsin ardından canvada yaparım bu tarz tasarımlar.
Senin logo çalışmalarını ayrıca seviyorum, biliyorsun :)

Birçok freelancer bu konuda eline su dökemez diye düşünüyorum.

Konuyu Kimler Okuyor

Geri