Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Haziran Ayında PlayStation Plus’a Eklenecek Oyunlar: Nostalji, Macera ve Güreş Dolu Bir Ay

Kreathex

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
Katılım
27 May 2024
Mesajlar
185
Çözümler
1
Tepki Puanı
234
TFC Puanı
43
Konum
Universe
1716928896536.png

Haziran ayında PlayStation Plus abonelerine sunulacak olan oyunlara baktığımızda, üç yeni oyunun sisteme eklendiğini görüyoruz. Plus, Extra ve Deluxe abonelik seçenekleri için toplamda on oyun sunulacak.

İşte PS Plus'a Haziran ayında eklenecek oyunlar:

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, sevimli aşçının başrolde olduğu müthiş bir oyun. Klasik SpongeBob mizahını, sağlam platformları ve canlı görselleri bir araya getirerek büyüleyici bir macera sunuyor.

Listenin bir sonraki sırasında AEW: Fight Forever bulunuyor. WWE'nin rakibi olarak bilinen bu güreş oyunu, geniş bir karakter kadrosu ve öğrenmesi kolay bir dövüş sistemi sunuyor.

Son olarak Streets of Rage 4 ile geçmişe muhteşem bir yolculuk yapabilirsiniz. Klasik Sega serisinin DNA'sını taşıyan bu oyun, elle çizilmiş görsellerle zenginleştirilmiş ve dövüş becerilerinizi test edecek yeni modlar içeriyor.

Nostaljik aksiyonu, profesyonel güreşi veya su altındaki ananasta yaşayan süngeri seven herkes için haziran ayı oldukça eğlenceli geçecek gibi görünüyor. Bu oyunlar, 4 Haziran'da PlayStation Plus aboneleri tarafından oynanabilir olacak.
 

Konuyu Kimler Okuyor

Geri