Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Merhaba Herkese Merhaba!

Furkan

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
TFC Puanı
3
İsmim Furkan, bir süre önce üye oldum lakin bilgisayarım yoktu anca geçebildim.
@Tevfik bey yine harika bir projeye imza atmış. Kendisini uzunca bir süredir tanır ve takip ederim.

Tüm teknoloji konuları için ayrı bir forum olması güzel düşünülmüş. Tasarım ve logo da harika duruyor. Bir süre sonra daha tanınır bir teknoloji forumu olacağı kanaatindeyim.
Şimdiden herkese iyi forumlar dilerim. :)

Hoş geldin @Furkan kardeşim sefalar getirdin, bu güzel düşüncelerin beni çok mutlu etti eline emeğine sağlık, umarım çok daha iyi yerlere geliriz diye düşünüyorum ben de. Reklam çalışmalarına henüz başlamadık, kısa süre içerisinde reklam çalışmalarına başlayacağız.

Hoş geldin @Furkan kardeşim sefalar getirdin, bu güzel düşüncelerin beni çok mutlu etti eline emeğine sağlık, umarım çok daha iyi yerlere geliriz diye düşünüyorum ben de. Reklam çalışmalarına henüz başlamadık, kısa süre içerisinde reklam çalışmalarına başlayacağız.
Reklam önemli elbette, ah bir de değer kıymet bilsek. :) En ince detayına kadar düşünülmüş, ciddi anlamda maddi ve manevi emek verilerek hazırlanmış forumları bırakıp farklı platformlarda gezeriz.
Umarım ki Teknoloji Forum hak ettiği değeri görür.

Hemfikirim. Sosyal medya ben de kullanıyorum aslında ama gel gelelim tüm ağların bildirimleri kapalı. Vakit geçirmek istediğim an/zaman bakıyorum maksimum 10-15 dakika o kadar. Forumlar ve bloglar bilgi kaynağıdır aslında.

İnsanlar kendi fikir ve düşüncelerini paylaşıyorlar, bundan daha değerli ne olabilir? X bir kişi sosyal medyada hesap kasacağım diye çok fazla yanlış bilgiler veriyor ve yorumları kapattığında ise diğer insanların gerçek bilgiye ulaşmasını önlüyor. Forumlar bitti söylemini sevmiyorum, hâlen milyonlarca insan forum sitelerinde ve gerçek bilginin peşinde.

Açıkçası çok fazla emek verdim Teknoloji Forum’a, gelene her daim kapımız açık gelmenin ise canı sağ olsun diyoruz.

@Furkan bey hoş geldiniz güzel vakit geçireceğinizi düşünüyorum üyelik tarihinize baktım benden 4 gün önce kayıt oluşturmuşunuz :)

Konuyu Kimler Okuyor

Geri