Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Soru Huawei Telefonlar Arasında En Çok Tercih Edilenler Hangisi?

Sercan

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
TFC Puanı
43
Selamlar, Huawei marka telefonlarda en çok tercih edilen modeller hangileri oluyor? İstediğim ürün tam olarak fiyat performans ürünü olması.

Aslında ben samsung markalı telefonları seviyorum fakat anneme almak istiyorum eniştemde çok fazla tavsiye etti mutlaka Huawei al pişman olmazsınız diye o nedenle bana tam olarak fiyat performans ürünü olacak bir telefon lazım.

Telefona ayırabileceğim maksimum bütçem 10 bin ile 12 bin lira arasında. Hiç araştırmadım hemen buraya yazdım bir yandan da bu fiyatlara telefon kaldı mı diye soramadan edemiyorum.

Tam olarak hangi özellikleri arıyorsunuz bilmiyorum fakat hepsiburada içerisine göz gezdireyim, modellere bakayım dedim ilk gözüme çarpan model aşağıda linki paylaştığım model oldu. Genel olarak özellikleri gayet tatmin edici, muhtemelen oyun vs. oynamaz diye düşünüyorum (yanılıyorda olabilirim).

Uzun yıllar gidebilir Huawei telefonun bu serisi, bir göz gezdirin derim.

Çok teşekkür ederim akşam enişteme de göstereyim bakalım ne diyecek bu model için. Kendisi bir şey aldığı zaman mutlaka o markadan bizlerde almalıyız eğer aksini alırsak ve aldığımız ürünün başına birşey gelirse al işe gördünüz bak gördünüz demeye başlıyor sinir ediyor insanı

Huawei o fiyat bandında sürekli SD680 SoC kullanıyor, kesinlikle tavsiye etmem. Ayrıca yeni modellerde GMS yok, anneniz için sorun olabilir. Benim tavsiyem her ne kadar olmaz deseniz de Samsung A25...

Huawei o fiyat bandında sürekli SD680 SoC kullanıyor, kesinlikle tavsiye etmem. Ayrıca yeni modellerde GMS yok, anneniz için sorun olabilir. Benim tavsiyem her ne kadar olmaz deseniz de Samsung A25...
Ben olmaz demiyorum hocam ben de seviyorum samsung telefonları fakat işte başımızda öyle birisi var ki... GMS nedir hocam bu arada?

Konuyu Kimler Okuyor

Geri