Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

iPhone 13 Mini Hakkında Yorumum

Tevfik

Yönetici
Onaylı Profil
TFC Puanı
63
Merhaba değerli TF kullanıcıları, sabaha kadar uyuyamadım hastalıktan dolayı benim de aklıma iPhone 13 mini telefonum hakkında düşüncelerimi dile getireyim dedim.

iPhone 3 ile başladım Apple ürünlerini kullanmam. Bir dönem Mac kullandım ve şu an airpods 3. nesil, apple watch 8 kullanıyorum. Birçok kişi Apple ürünlerine şiddetle karşı çıkıyorlar, ben hayatta kullanamam diyorlar; onlara saygı duyuyorum. Bunlardan bir tanesi benim kuzenim ve site içerisinde olan @Ugur abim :)

Neden 13 mini kullanıyorum?
  • 13 mini kullanmadan önce iPhone 11 telefonum vardı ve 11'den önce iPhone 7 kullanıyordum. Öncelikle iPhone 11 çok büyük geldi, o an dedim ki; bana 5 veya 5s tarzında bir telefon lazım dedim.
  • Güncel sürümlerden bir tık daha fazla yararlanabilmek ve birkaç ufak özelliklerden dolayı 13 mini tercih ettim.
  • Büyük telefon tercih etmeyenler için kesinlikle 13 mini öneririm.
  • Yarı profesyonel bisiklet pedallıyorum ve formanın arkasına büyük telefonu koyduğum zaman devamlı kontrol ediyorum acaba ne zaman düşecek diye. Veya cebime koyduğum zaman çok rahat rahat edemiyorum.
  • Telefonun genel özelliklerine detaylı inmek istemiyorum şimdilik fakat tek şikayetçi olduğum şey; kesinlikle pil diyebilirim. Alacak kişi kesinlikle pil detayını kaçırmasın.
Sağlıklı olduğum bir gün çok daha detaylı bilgiler sağlamaya özen göstereceğim :)

Konuyu Kimler Okuyor

Geri