Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

iPhone 13 Mini Hakkında Yorumum

Tevfik

Yönetici
Onaylı Profil
Katılım
9 Nis 2024
Mesajlar
382
Çözümler
3
Tepki Puanı
353
TFC Puanı
63
Konum
Türkiye
Merhaba değerli TF kullanıcıları, sabaha kadar uyuyamadım hastalıktan dolayı benim de aklıma iPhone 13 mini telefonum hakkında düşüncelerimi dile getireyim dedim.

iPhone 3 ile başladım Apple ürünlerini kullanmam. Bir dönem Mac kullandım ve şu an airpods 3. nesil, apple watch 8 kullanıyorum. Birçok kişi Apple ürünlerine şiddetle karşı çıkıyorlar, ben hayatta kullanamam diyorlar; onlara saygı duyuyorum. Bunlardan bir tanesi benim kuzenim ve site içerisinde olan @Ugur abim :)

Neden 13 mini kullanıyorum?
  • 13 mini kullanmadan önce iPhone 11 telefonum vardı ve 11'den önce iPhone 7 kullanıyordum. Öncelikle iPhone 11 çok büyük geldi, o an dedim ki; bana 5 veya 5s tarzında bir telefon lazım dedim.
  • Güncel sürümlerden bir tık daha fazla yararlanabilmek ve birkaç ufak özelliklerden dolayı 13 mini tercih ettim.
  • Büyük telefon tercih etmeyenler için kesinlikle 13 mini öneririm.
  • Yarı profesyonel bisiklet pedallıyorum ve formanın arkasına büyük telefonu koyduğum zaman devamlı kontrol ediyorum acaba ne zaman düşecek diye. Veya cebime koyduğum zaman çok rahat rahat edemiyorum.
  • Telefonun genel özelliklerine detaylı inmek istemiyorum şimdilik fakat tek şikayetçi olduğum şey; kesinlikle pil diyebilirim. Alacak kişi kesinlikle pil detayını kaçırmasın.
Sağlıklı olduğum bir gün çok daha detaylı bilgiler sağlamaya özen göstereceğim :)
 

Konuyu Kimler Okuyor

Geri