Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Duyuru Kaynaklar Aktif Hâle Getirilmiştir!

Tevfik

Yönetici
Onaylı Profil
Katılım
9 Nis 2024
Mesajlar
378
Çözümler
2
Tepki Puanı
352
TFC Puanı
63
Konum
Türkiye
Merhaba değerli Teknoloji Forum ailesi, bugün sizinle aktif hâle getirdiğim yeni bir oluşum olan Kaynaklar'ı paylaşıyorum. Birçok kullanıcımız ne işe yarayacak bu Kaynaklar? Nerede ve nasıl kullanabiliriz tam olarak diye sorabilir.

Bugün itibari ile test aşamasını bitirdiğim ve tüm gerekli ayarlamalarını yapmış bulunmaktayım. Eklenti içerisinde Türkçeleştirme, kategori ayarlamaları ve büyük/küçük harf ayarlamaları tamamen yapıldı. Şimdi gelelim kaynaklar bizim ne işimize yarayacak, nasıl kullanımını sağlayacağız ve nasıl faydalanacağız sorularınızın cevabına.

Teknoloji Forum Kaynaklar Oluşumu:
  • Öncelikle kaynaklar alanına ücretsiz programları, uygulamaları, yamaları ve ihtiyaç duyulan her şeyi yükleyebilirsiniz.
  • Yüklediğiniz kaynaklara yorum alabilir, derecelendirme alabilir (yıldız puanlandırma) ve kaynaklar içerisinde güncelleme yapabilirsiniz.
  • Kaynaklar içerisinde destek alma, telif hakkı bildirimi ve paylaşacağınız kaynakla ilgili çok uzun makalelere yer verebilirsiniz.
Kaynaklar ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları bu konu altından sormanız herkes için faydalı olacaktır. Lütfen kategori taleplerinde bulunmayınız, bir süre bu teklifinizi üzülerek kabul edemeyeceğim.
 
Bu süper, eğer ihtiyacıma yarayacak kaynak olursa hiç kaçırmam anında indiririm :)
 
Bu süper, eğer ihtiyacıma yarayacak kaynak olursa hiç kaçırmam anında indiririm :)
Hemen hemen herkesin ihtiyacına yarayacak harika kaynaklar oluşturacağız, bizi takip etmeyi bırakmayın. :)
 

Konuyu Kimler Okuyor

Geri