Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Ücretsiz Canva Üyeliği (Öğrenci)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tevfik

Yönetici
Onaylı Profil
TFC Puanı
63
Merhaba değerli Teknoloji Forum ailesi, Ücretsiz canva üyeliği paylaşıyorum umarım işinize yarar. Herhangi bir yasadışı durum yoktur, direkt olarak katılabilirsiniz.

Canva takımına katılıp, katılmadığınıza dair yorum yapabilir misiniz? URL ona göre sitemiz içerisinde dursun veya kaldıralım.

Ücretsiz Canva linkine tıkladığınız vakit direkt olarak takıma katılabilirsiniz.

Merhaba değerli Teknoloji Forum ailesi, Ücretsiz canva üyeliği paylaşıyorum umarım işinize yarar. Herhangi bir yasadışı durum yoktur, direkt olarak katılabilirsiniz.

Canva takımına katılıp, katılmadığınıza dair yorum yapabilir misiniz? URL ona göre sitemiz içerisinde dursun veya kaldıralım.

Ücretsiz Canva linkine tıkladığınız vakit direkt olarak takıma katılabilirsiniz.

Merhaba @Tevfik

Linkten kayıt olmaya çalıştığımda aşağıdaki hayatı vermekte.

Mohagdi’s Team ekibi, 500 kullanıcı lisansı sınırına ulaştı. Bu ekibe katılmak için ekip yöneticisinden ekibi genişletmesini isteyin.

Merhabalar,

Ben tıkladığımda ise aşağıki gibi bir başarı uyarısı veriyor. Linke tıklamadan önce Canva üyeliği açık değil mi?

canva-ekibi.png

Üyeliğim yoktu. Direkt link üzerine tıklayıp siteye yönlenip öyle kayıt olmayı denedim ve belirttiğim hatayı verdi. Bir de üye olup öyle linke tıklayayım bakalım :)

Üyeliğim yoktu. Direkt link üzerine tıklayıp siteye yönlenip öyle kayıt olmayı denedim ve belirttiğim hatayı verdi. Bir de üye olup öyle linke tıklayayım bakalım :)
Tamamdır, muhtemelen olur diye düşünüyorum. Canva daha önce kullanmışındır diye düşünüyorum, ben çok beğeniyorum. Web üzerinde en etkili grafik tasarım zincirlerinden birisidir.

1717064212033.png

Direkt Canva'nın sitesine girip üye oldum. Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra konuya gelip linke tıkladım. Yukarıdaki hata ile karşılaştım. @Tevfik

500 kullanıcı limitine ulaştı uyarısı veriyor, hesap içerisinde öğrenci limiti dolmuş. Beni direkt olarak kabul etti, şaşırdım sizler de faydalanın istemiştim.

Konuyu kilitliyorum ve çöp kutusuna taşıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuyu Kimler Okuyor

Geri