Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

WhatsApp, Kullanıcılar İçin Yeni Bir Özellik Üzerinde Çalışıyor: Etkinlik Hatırlatıcıları

Kreathex

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
Katılım
27 May 2024
Mesajlar
185
Çözümler
1
Tepki Puanı
234
TFC Puanı
43
Konum
Universe
1716985329050.png

WhatsApp, mevcut özelliklerine yeni ayarlar eklemeye devam ediyor. Nisan ayında Topluluk grupları için yeni özellikler sunmuştu. Şimdi ise, kullanıcılar için oldukça faydalı bir özellik üzerinde çalışıyorlar: sanal etkinlikler için hatırlatma özelliği.

Son beta sürümünde görülen bu özellik, Topluluk etkinlikleri için hatırlatıcılar ayarlamaya olanak tanıyor. Kullanıcılar, etkinlik oluşturma sayfasında yeni hatırlatmalar oluşturabilecekler. Bu hatırlatıcılar, 30 dakika önce, 2 saat önce ve 1 gün önce olmak üzere üç farklı seçenek sunuyor. Kullanıcılar en fazla iki hatırlatma seçeneğini tercih edebilecekler.

1716985284501.png

Etkinlik hatırlatma özelliği henüz beta test aşamasında ve geliştirilmeye devam ediyor. Ancak, bu özelliğin kullanıcılar için ne kadar faydalı olduğu göz önüne alındığında, yakın gelecekte tüm kullanıcıların erişimine açılması bekleniyor.
 
Örneğin x bir kişi flört ettiği birisi ile konuşuyor? Önemli olarak düşündüğü mesajlara anımsatıcı mı ekleyecek? Yoksa farklı mı anladım? Eğer bu şekilde bir anımsatıcı eklenirse süper olmaz mı?
 

Konuyu Kimler Okuyor

Geri