Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Wolfs: İki Efsane Bir Arada

Mertovi

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
Katılım
28 May 2024
Mesajlar
15
Tepki Puanı
28
TFC Puanı
13
Konum
atar mısın?
1717104111215.png

Brad Pitt ve George Clooney gibi Ocean's serisinde birlikte rol alan ve yakın arkadaş oldukları bilinen iki yıldız, "Wolfs" adlı yeni bir aksiyon filmi için yeniden bir araya geliyor. Bu birleşme, uzun yıllar sonra tekrar bir araya gelmeleriyle dikkat çekici hale geliyor. Sony Pictures Entertainment, film için ilk fragmanı yayınladı ve merakı artırdı.

Jon Watts'un yönettiği "Wolfs", Türkiye'de "Yalnız Kurtlar" adıyla gösterime girecek. Watts, Tom Holland'lı yeni Örümcek-Adam filmlerinin yönetmeni olarak tanınıyor. Ancak süper kahraman filmleri dışında da deneyimli bir isim olduğunu kanıtlamıştır. 2015 yapımı aksiyon filmi "Cop Car", o yılın övgü toplayan yapımlarından biri olmuş ve Marvel'ın dikkatini çekmişti. Dolayısıyla Watts'ın bu filmle aşina olduğu alanlara geri döndüğünü söyleyebiliriz.

"Wolfs", 20 Eylül 2024'te vizyona girecek ve zenginlerin başı belaya girdiğinde onları kurtarmak için iki kişiye odaklanacak. Normalde tek başlarına çalışan bu kişiler, aynı iş için işbirliği yapmak zorunda kalacaklar ve bu durum onları farklı bir dinamiğe sokacak. Fragman, filmin komedi unsurları da içereceğini gösteriyor.

Film aslında Apple yapımı ancak sinemalarda geniş çaplı yayınlanması için Sony Pictures ile anlaşma yapıldı. Bu nedenle, film önce sinemalarda gösterilecek ve daha sonra Apple TV+ kataloğuna eklenecek.

Brad Pitt ve George Clooney'nin yanı sıra Amy Ryan, Austin Abrams ve Poorna Jagannathan gibi isimler de "Wolfs"un oyuncu kadrosunda yer alıyor. Türkiye'de "Yalnız Kurtlar" adıyla 20 Eylül 2024'te izleyiciyle buluşacak.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Sevdiğim iki aktör. Umarım verilen hype kadar yüksek bir proje çıkar. İkisinin de filmlerini severim. Beraber çalıştıkları filmler de efsanedir. Umarım bu filmde o efsaneler arasına girer.
 
Fragmanı oldukça eğlenceli duruyor, film nasıl olacak bakalım. Bazen filmin en can alıcı yerlerini fragmana koyuyorlar ve beklenti oldukça yüksek oluyor.
 

Konuyu Kimler Okuyor

Geri