Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Haber Apple WWDC24 Başlıyor: iOS 18 ve Diğer Yeniliklerin Tanıtım Tarihi ve Ayrıntılar Açıklandı

Kreathex

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
TFC Puanı
43
1716971100823.png

Apple, Mart ayında WWDC 2024 etkinliğinin tarihini açıklamıştı ve şimdi daha fazla ayrıntı paylaştı. iOS 18, iPadOS 18, macOS 15, tvOS 18, watchOS 11 ve visionOS 2'deki yeniliklerin tanıtılacağı etkinliğin kesin başlangıç tarihi belli oldu.

Apple WWDC24, 10 Haziran TSİ 20.00'de başlayacak

Bu yılki Apple Dünya Geliştiriciler Konferansı (WWDC), 10-14 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Apple, etkinliğin Türkiye saatiyle 20.00'de başlayacağını duyurdu. WWDC24, yıl içinde Apple platformlarında sunulacak "çığır açıcı" yeniliklere ilk bakışı sunacak. Apple Keynote etkinliği, Apple web sitesi, Apple Developer uygulaması, Apple TV uygulaması ve Apple YouTube kanalından izlenebilecek.

Apple, keynote etkinliğinin ardından iOS 18 ve diğer işletim sistemlerindeki en son gelişmeler ile Apple geliştiricileri için yeni araçlar hakkında detaylı bilgilerin paylaşılacağı Platforms State of the Union etkinliğini düzenleyecek. Bu etkinlik TSİ 23.00’te başlayacak.

Hafta boyunca WWDC'de duyurulacak yeni özelliklerin uygulanması konusunda tavsiyeler almak isteyen geliştiriciler için Apple, online laboratuvarlar ve danışmanlık oturumları düzenleyecek. Ayrıca Apple mühendisleri, tasarımcıları ve diğer uzmanların katılımıyla 100’den fazla teknik oturum gerçekleştirilecek. Apple, geliştiricilere WWDC duyurularını takip edebilmeleri için Apple Developer uygulamasını indirmelerini öneriyor.

Etkinliğin olduğu tarihler arasında Teknoloji Forum içerisinde haber olarak mutlaka paylaşılır, ayrıca ben de notlarıma kaydettim bu gelişmeyi.

Sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Her sene heyecanlandıran firmalardan biri haline geldi benim için.

Her etkinlik sonrasında ülkemizde bulunan fiyatları gördükçe insan korkmuyor değil. Ancak henüz iOS işletim sistemine yeni geçmiş biri olarak benimde takibimde olacak.

• Beğen
Tepkiler: bha
Her etkinlik sonrasında ülkemizde bulunan fiyatları gördükçe insan korkmuyor değil. Ancak henüz iOS işletim sistemine yeni geçmiş biri olarak benimde takibimde olacak.
Özellikle yeni MacBookların Amerika'da bile olağandan yüksek bir fiyatta çıkacak olması acaba TR'de fiyatlar ne olacak diye düşündürmüyor değil.

Tanıtılacak özellikleri merakla bekliyorum ben de.

• Beğen
Tepkiler: bha

Konuyu Kimler Okuyor

Geri