Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Tavsiye Bebek ve Çocuk Jenerik Domainler Boşta

Sercan

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
TFC Puanı
43
Selam herkese ben de @Tevfik aracılığı ile görüp domain sorgulamaya başladım ihtiyacı olan var ise bebek.biz ve cocuk.biz domainleri şu an boşta kaydetmek isteyen kişilere duyurulur.

Biz uzantılar tutar mı veya arama motorlarında ne kadar etkililer bilmiyorum fakat alıcı kişiler araştırabilir. Ayrıca sizin için BTK domain sorgulama da yaptım her iki domainde temiz.

Ayrıca DA PA değerlerini de aşağıya ekliyorum belki almak için mantıklı gelir :)

Bebek.biz - 12 / 30
Cocuk.biz - 2 / 5

Aynı zamanda bebek.biz domaini Archive üzerinden baktığınız vakit yakın zaman içerisinde kapatıldığı ve domainin düştüğünü görürsünüz. Aşağıyada sitenin logosunu ekliyorum.
bebekbiz.png

Bebek biz içerisinde makale dolu ve özgünlüklerine baktığımda %100 özgün çıkıyor. Alacak arkadaş makalelerini de çekebilir Archive içerisinden.

.BİZ domainler beş para etmez hocam içeriklerine baktım archive'den fakat maalesef çok az sayıda içerik görüntüleyebiliyorsunuz onun dışında bişey yok

.BİZ domainler beş para etmez hocam içeriklerine baktım archive'den fakat maalesef çok az sayıda içerik görüntüleyebiliyorsunuz onun dışında bişey yok
İçeriklerin tamamını görmek istiyorsanız aşağıdaki alanı direkt kopyalayın ve siteadiburaya alanına domaini yazın; muhtemelen tüm içeriklere direkt ulaşacaksınız.

Kod:
https://web.archive.org/web/*/siteadiburaya.co/*

Bizler burada aklımıza geleni paylaşıyoruz beş para eder veya etmez konusuna kullanıcı karar verir. Com ile başlayıp net ile devam eden jenerik boşta isimleri paylaşabilirsiniz :)

Konuyu Kimler Okuyor

Geri