Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Çözüldü CS 2 Son Güncellemeden Sonra Grafikler Bulanıklaştı

theSone

TFC Kullanıcısı
TFC Puanı
1
Merhaba, uzun zamandır CS 2 oynamıyordum, son güncellemeyi yaptığını görünce sırf öylesine girdim ancak grafikler oynanmayacak kadar bulanıklaşmış. Resmen bütün oyun zevki yerle bir olmuş durumda. Pek çok forumda, YouTube'da araştırma yaptım ancak kimse güncelleme sonrası böyle bir şikayette bulunmamış. Grafik ayarlarını orijinale resetleyip yeniden ayarlama yaptım olmadı. Forumlardakilere bakarak ayarlıyorum yine de olmuyor. Ekran kartı driver'ımda güncel ama çözemiyorum. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

Merhaba @theSone ,

Oyundan bir görsel paylaşabilir misin?
Şu an ofisteyim, akşama açıp gönderirim. Oyun içinde ekran görüntüsü alınca çok belli olmuyor ancak ayarlar sayfasında karakterler çok netken, arka plan aşırı bulanık eğer tarif edilecekse böyle söyleyebilirim. Güncelleme öncesi ve sonrası hiçbir değişiklik de yapmamıştım oysa ki.

NVIDIA kullanıyorsanız eve geçince aşağıdaki adımları kontrol edip dönüş sağlar mısınız?

Windows arama bölümüne "Geforce Experience" yazıp çıkan uygulamaya tıklayın.
Uygulama açılınca sağ üst taraftaki çark simgesine tıklayın.
Açılan sayfayı aşağıya doğru kaydırın ve "görüntü ölçeklendirme" göreceksiniz oradaki buton yeşilse üstüne tıklayıp kapalı hale getirin.

• Beğen
Tepkiler: bha
NVIDIA kullanıyorsanız eve geçince aşağıdaki adımları kontrol edip dönüş sağlar mısınız?

Windows arama bölümüne "Geforce Experience" yazıp çıkan uygulamaya tıklayın.
Uygulama açılınca sağ üst taraftaki çark simgesine tıklayın.
Açılan sayfayı aşağıya doğru kaydırın ve "görüntü ölçeklendirme" göreceksiniz oradaki buton yeşilse üstüne tıklayıp kapalı hale getirin.
Merhaba, kontrol ettim bu ayarı zaten daha önce kapatmışım sanırım.

Bulamadım tam olarak nerede bu ayar
FidelityFX Super Resolution bölümü

cs2grafik.png

Konuyu Kimler Okuyor

Geri