Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Tavsiye En İyi Kablosuz Kulaklık Marka ve Modelleri Nelerdir?

Sercan

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
TFC Puanı
43
En iyi kablosuz kulaklık markası ve modeli, sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlıdır.
Ancak, 2024 yılında öne çıkan bazı popüler markalar ve modeller şunlardır:

Üst Seviye:
  • Sennheiser Momentum True Wireless 3: Mükemmel ses kalitesi, ANC (Aktif Gürültü Engelleme) ve uzun pil ömrü sunar.

• Bang & Olufsen EX: Şık tasarım, etkileyici ses ve güçlü ANC ile öne çıkar.

• Apple AirPods Pro 2: Apple kullanıcıları için ideal, kusursuz entegrasyon, iyi ses ve ANC sunar.

• Sony WF-1000XM4: Mükemmel ANC, rahat kullanım ve detaylı ses ile bilinir.
Orta Seviye:
  • Jabra Elite 7 Pro: Net ses, ANC ve kablosuz şarj ile fiyatına göre iyi bir performans sunar.

• Samsung Galaxy Buds2 Pro: Galaxy kullanıcıları için iyi bir seçenek, ses kalitesi ve ANC tatmin edicidir.

• Anker Soundcore Liberty 3 Pro: Uygun fiyata ANC ve iyi ses sunan bir model.
Uygun Fiyatlı:
  • JBL Tune 130NC: Giriş seviyesinde ANC ve JBL ses imzasıyla öne çıkan bir kulaklık.

• Xiaomi Redmi Buds 3 Lite: Uygun fiyata kablosuz kulaklık arayanlar için ideal.

• Sony WF-C500: Sony kalitesini uygun fiyata sunan, müzik dinlemek için ideal bir model.
Kulaklık seçerken dikkat etmeniz gereken diğer faktörler şunlardır:
  • Kulaklık tipi: Kulak içi, kulak üstü veya kemik iletimli modeller arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Ses kalitesi: Ses önceliğiniz varsa, detaylı ve net ses sunan bir model seçmelisiniz.
  • Aktif Gürültü Engelleme (ANC): Gürültülü ortamlarda sessiz bir ortam isterseniz, ANC özelliğine sahip bir modeli tercih edebilirsiniz.
  • Pil ömrü: Kulaklığı ne kadar süreyle kullanacağınızı göz önünde bulundurarak pil ömrünü uzun olan bir model seçmelisiniz.
  • Ek özellikler: Su geçirmezlik, kablosuz şarj, dokunmatik kontrol gibi ek özellikler de sizin için önemli olabilir.
Unutmayın, en iyi kulaklık sizin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan kulaklıktır.
Umarım bu bilgiler size yardımcı olmuştur!

Ben JBL Tune Flex NC Kullanıyorum ortanın biraz üstü seviye olarak geçiyor onun dışında başka markalarda var bir kulak üstü JBL mevcut oda güzel :)

Ben JBL Tune Flex NC Kullanıyorum ortanın biraz üstü seviye olarak geçiyor onun dışında başka markalarda var bir kulak üstü JBL mevcut oda güzel :)
Ben de airpods 3. nesil var ve çok memnunum, 2. nesil pro maalesef benim kulaklarıma olmuyor kullanamıyorum :) 3. nesili tavsiye ediyorum ben de herkese, jbl kullandım (modeline daha sonra bakıp açıklayım) fakat airpods kadar memnun kalmadım maalesef

Resimde olanlar bazıları. Hepsi Orjinal 🙂
Kanlolular daha iyi benim için
1000061021.jpg

Kesinlikle kablolu kulaklıklar daha iyi benim orjinal kulaklığım vardı eski iphone cihazımdan çıkan çok memnundum memnun olmamın sebebi ise tamamen kaybetmememden kaynaklı diğer türlü kablosuzları çok çabuk kaybediyorum veya düşürüyorum

Konuyu Kimler Okuyor

Geri