Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Çözüldü Filezilla Error Hatası Veriyor Çözümü Nedir?

Sercan

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
TFC Puanı
43
Herkese selam bugün filezilla ftp açacağım zaman aşağıda görselde yer alan hatayı vermeye başladı. Ekstra olarak yaptığım hiçbir şey yok, "cloud not find the resource files for Filezilla, closing filezilla." kısaca yazayım dedim eğer bir çözüme ulaşırsa arama motorunda falan arayan kişilerinde işine yarar.

Evet arkadaşlar bu hatanın çözümünü buna söyleyen kişiye harika bir beğeni atmak istiyorum :)

filezilla-ftp.png

Çözüm
@Sercan öncelikle hoş geldin, sefalar getirdin. Daha önce aldığım bir hataydı maalesef, çözümü ise FileZilla programını yeniden indirmekle çözmüştüm.

Bu hatayı genellikle güncellemeyi kaynak dosyalara tam aktarmadığında yapar, ardından program ekle ve kaldıra bakarsınız orada da göremezsiniz programı. Yapacağınız en iyi şey; programı yeniden indirip kurulumu tamamlamak olacaktır.

Eğer sunduğum çözüm işe yaramaz ise, alternatif olarak çözüm arayışı içerisine gireceğim.
@Sercan öncelikle hoş geldin, sefalar getirdin. Daha önce aldığım bir hataydı maalesef, çözümü ise FileZilla programını yeniden indirmekle çözmüştüm.

Bu hatayı genellikle güncellemeyi kaynak dosyalara tam aktarmadığında yapar, ardından program ekle ve kaldıra bakarsınız orada da göremezsiniz programı. Yapacağınız en iyi şey; programı yeniden indirip kurulumu tamamlamak olacaktır.

Eğer sunduğum çözüm işe yaramaz ise, alternatif olarak çözüm arayışı içerisine gireceğim.

Çözüm
Çok teşekkür ederim @Tevfik hocam dediğiniz gibi yaptım ve hata ortadan kalktı. İşin güzel yanı filezilla içerisinde hiçbir site bilgilerimde ortadan kaybolmamış alternatif çözüme ihtiyaç kalmadı :D

Çözümesine sevindim @Sercan FileZilla benim de işime yarıyor fakat genel de panel üzerinden hallederim tüm işlerimi. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa lütfen sormaktan çekinmeyin, kolay gelsin :)

Konuyu Kimler Okuyor

Geri