Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Tavsiye Forum Sitelerinden Şikayetçi Olmak Yasaktır!

Tevfik

Yönetici
Onaylı Profil
TFC Puanı
63
Merhaba değerli Teknoloji Forum ailesi, bugün böyle bir konuyu ele alarak başlık açıyorum. Forum sitelerinden şikayetçi olmak yasaktır, bununla ilgili yazımı lütfen sonuna kadar okuyun.

Aynı sektörde yer aldığım rakiplerim veya alternatif sektörlerde yer alan forum sitelerinde kullanıcı olduğunuz an herhangi bir uzaklaştırılma alırsanız eğer lütfen burada o forum sitesini karalamayın. Ben bunu etik bulmuyorum. Dilediğiniz sitede şikayet konusu açabilirsiniz fakat burada karalama, şikayet veya sitem gibi durumlar olsun istemiyorum.

Konuya R10 veya WmAracı sitelerinden yola çıkalım. Her iki sitede de 10+ yıldır üyeliğim bulunmaktadır. İnkar edemem çok fazla ekmek yedim her iki site üzerinden de, ben bunlardan birisinden uzaklaştığım zaman karalamaya gidersem bu hiçbir durumda etik değil. Aynı zamanda kendi internet sitemde de kullanıcıların bir forum sitesini karalamasını istemem.

Benim birçok konuda kriterim vardır, size en basit örneği ile söyleyeyim. Örneğin Google'da anahtar kelime ile bir konu aratıyorum diyelim, bildiğiniz üzere her anahtar kelimede haber siteleri yer alıyor (maalesef). Bunlardan sıyrılıp her ne kadar rakibim olsalar dâhi o kişilerin sitelerini buluyorsam tıklarım, bilgimi alırım ve reklamına tıklayarak destek olurum kendisine.

Daha önce birçok platformda ve burada dediğim gibi, eğer sabit kazanca sahip olursak ileride; kazancın yarısı burs verilecek öğrenci kardeşlerime, diğer yarısı ise Teknoloji Forum sitesinin masraflarına kesilecektir. Konuyu dağıtmadan yeniden dile getireyim ve bitireyim "Lütfen forum sitelerinden şikayetçi olmayın" aksi hâlde bu durum yasaktır.

Saygı ve Sevgi ile kalın.🖤

Konuyu Kimler Okuyor

Geri