Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Makale Frink ile Kahve Üyeliği - 1 Gün Ücretsiz Kahve

kemalettin

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
TFC Puanı
33

Frink’in Keşfi ve Misyonu​

Frink, kahve kültürünü ve deneyimini zenginleştirmek amacıyla yola çıkmış bir mobil uygulamadır. Kahve severlerin günlük rutinlerine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve kullanıcılarına sadece bir dokunuşla kaliteli kahve erişimi sunar. Frink’in misyonu, kahve tüketimini daha erişilebilir ve keyifli hale getirerek, kullanıcılarının hayatına değer katmaktır.

Frink Uygulamasının Özellikleri​

• Sınırsız Kahve: Frink üyeleri, aylık sabit bir ücret karşılığında, anlaşmalı kahve dükkanlarından sınırsız filtre kahve alabilirler.
  • Kullanıcı Dostu Arayüz: Kolay kullanımlı arayüzü sayesinde, kahve siparişlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde verebilirsiniz.
  • Kişiselleştirilmiş Tavsiyeler: Uygulama, kullanıcıların tercihlerine göre kişiselleştirilmiş kahve önerileri sunar.
  • Ödül Sistemi: Frink, düzenli olarak kahve alan kullanıcılarına çeşitli ödüller ve indirimler sunar.

Frink Kullanım Adımları​

1. Uygulamayı İndirme: Frink uygulamasını App Store veya Google Play Store üzerinden indirin.
  2. Kayıt Olma: Uygulamayı açın ve kayıt olmak için telefon numaranızı kullanın.
  3. Üyelik Seçimi: Aylık veya yıllık üyelik seçeneklerinden birini tercih edin.
  4. Kahve Siparişi: Anlaşmalı kahve dükkanları listesinden seçim yaparak, kahvenizi sipariş edin.
  5. Kahve Keyfi: Sipariş ettiğiniz kahveyi dükkanlardan hızlıca alın ve keyfini çıkarın.

Frink ile Ücretsiz Kahve Nasıl Alınır?​

Frink, ilk kez kayıt olan kullanıcılara 24 saat boyunca ücretsiz sağlamakta. Üyeliğinizi iptal etmez iseniz seçmiş olduğunuz paket ücreti çekilip aylık veya yıllık üyeliğiniz başlatılıyor.

Frink, belirli dönemlerde kullanıcılarına ücretsiz kahve alabilme fırsatları sunar. Bu kampanyalar genellikle sosyal medya hesapları, e-posta bültenleri veya uygulama içi bildirimler aracılığıyla duyurulur. Ücretsiz kahve almak için genellikle bir promosyon kodu veya özel bir etkinlik gereklidir. Bu fırsatlardan yararlanmak için uygulamayı düzenli olarak kontrol etmek ve Frink’in sosyal medya hesaplarını takip etmek faydalı olacaktır.

Frink, kahve severlerin günlük yaşamına entegre olmuş, onlara kolaylık ve konfor sunan bir uygulamadır. Kahve dükkanlarıyla olan iş birliği sayesinde, kullanıcılarına sadece birkaç dokunuşla kaliteli kahve erişimi sağlamaktadır. Frink, kahve tutkunlarının hayatını kolaylaştıran yenilikçi bir platform olarak öne çıkmaktadır.

Umarım bu içerik siz teknolojiforum.com üyeleri için Frink hakkında daha kapsamlı bir bilgi sağlar. Uygulama hakkında daha fazla bilgi ve güncel kampanyalar için Frink’in resmi web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Frink tam bizlik uygulamaymış @kemalettin aylık olarak düzenli üyelik alıp spora gitmeden önce filtre kahveleri içip, spordan sonrada yorgunluk kahvelerimizi tüketebileceğimiz uygulamaya benziyor😀

Frink tam bizlik uygulamaymış @kemalettin aylık olarak düzenli üyelik alıp spora gitmeden önce filtre kahveleri içip, spordan sonrada yorgunluk kahvelerimizi tüketebileceğimiz uygulamaya benziyor😀
Kesinlikle katılıyorum, aylık üyelik ücretine şöyle bi bakınca ilk biraz pahalı gelebilir göze fakat kesinlikle kahve seven birisi için aylık 700₺ hiçbirşey. 😊

Kesinlikle katılıyorum, aylık üyelik ücretine şöyle bi bakınca ilk biraz pahalı gelebilir göze fakat kesinlikle kahve seven birisi için aylık 700₺ hiçbirşey. 😊
Kesinlikle hiçbir şey, bugün bir Amerikano orta boy kahve bile 75₺ civarında. Her bisiklet antrenmanına çıktığımda içsem dâhi muhteşem olur. Aslında kahve bağımlıları için muhteşem bir kampanya yapmışlar, bu arada aklıma gelmişken söyleyeyim de Frink reklam verse böyle güzel tanıtım yaptıramazdı sanırım😀

Zaman varsa, kendi demlediğin filtre kahveden daha kalitelisi yoktur ;).
Her işletme için söylemiyorum bunu fakat yiyecek/içecek sektörüne baktığımız vakit bana göre evde yapılan her ne olursa olsun dışarıdaki ürünlerden çok daha sağlıklı ve temiz olabiliyor.

Ben kullanırsam eğer uygulamayı alışverişi gerçekleştircem kahve dükkanı batabilir :D şeker ve süt yoğunluğu karşısında dükkanın sonunu 700 lira ile getirtebilirim

Ben kullanırsam eğer uygulamayı alışverişi gerçekleştircem kahve dükkanı batabilir :D şeker ve süt yoğunluğu karşısında dükkanın sonunu 700 lira ile getirtebilirim
Ya aslında 1 saatte 1 adet alınabiliyor şöyle mantıklı düşünülürse eğer 2 - 3 saat arkadaşlarınla muhabbet edeceksen 3 adet kahve alınabilir bi günde :ROFLMAO:

Konuyu Kimler Okuyor

Geri