Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Soru Kendinizde En Beğendiğiniz Özellik Nedir?

Tevfik

Yönetici
Onaylı Profil
TFC Puanı
63
Selamlar herkese, belki çok klişe bir soru olacak ama yine de forum içerisinde sormak istiyorum.

Kendinizde en beğendiğiniz özellik nedir? İyi ki bu özelliğe sahibim dediğiniz bir şey var mı? Bu durumu tek kelime ile anlatmak yerine, neden sevdiğinizi rica etsem anlatır mısınız?

Ben titiz olma özelliğimi seviyorum. Birçok kişi için bu çekilmez bir durum hâline geliyor, farkındayım ama her işimin titiz olmasına özen gösteriyorum. Konu sadece kılık kıyafet, teknoloji ürünleri vs. kullanma değil. Örneğin: Teknoloji Forum sitesini kurdum, kitap gibi olmasına çok özen gösteriyorum. Bunu en iyi de @Ugur abi bilir :) sağ olsun kendisinin emeği çok fazla.

Peki sizler hangi konuda kendinizi ne kadar beğeniyorsunuz?

Hiçbir özelliğimi desem yalan olmaz.

Merhaba,

Her ne kadar bana zorluk çıkarıyor olsa da mükemmeliyetçi bir karakterim bulunmakta. Bir iş yapıyorsam en iyisi olmak zorunda diğer türlü o işi yapmamın bi anlamı yokmuş gibi geliyor.

Çünkü benim nezdimde diğer türlü iş baştan savma yapılmış veya önem verilmemiş gibi gözüküyor. Bir de olacaksa neden en iyisi olmasın ki :)

Sabır ve merhamet.
Aslında ben de çok sabırlıyım fakat sabrım tükendiğim zaman gözümün önüne perde inebiliyor :) Merhamet konusunda da orta seviyedeyim.

Hiçbir özelliğimi desem yalan olmaz.
Oldukça realist olmuş olursun abi :)

Merhaba,

Her ne kadar bana zorluk çıkarıyor olsa da mükemmeliyetçi bir karakterim bulunmakta. Bir iş yapıyorsam en iyisi olmak zorunda diğer türlü o işi yapmamın bi anlamı yokmuş gibi geliyor.

Çünkü benim nezdimde diğer türlü iş baştan savma yapılmış veya önem verilmemiş gibi gözüküyor. Bir de olacaksa neden en iyisi olmasın ki :)
Bu huyun çok iyi, mükemmeliyetçi birisi miyim? Evet, fakat senin kadar değilim. :)

Titizlik (Temiz düzenli planlı ve daha fazlası)
Nizami ve Disiplin (Şekil disiplini ve daha fazlası)
Sabırlı
- Yeri Geldiği Zaman çok Acımasız 😉 (Bunu Açıklayacağım Sormayın)

Yani aklıma gelen bunlar. Evet titiz düzenli ve temiz olmak bazen bazılarının hoşuna gitmeyebilir ama bence olması gereken bu. Bir ortamda yada bazen toplu yaşam alanlarında anında fark edilir benim kaldığım yer oda yatak vs bu örnekler çoğaltılabilir.

@Tek Bilgin neden acımasızsınız az çok tahmin edebiliyorum. Titizlik gerçekten muhteşem bir şey (bence), hayatımda ilk defa saçımı kazıttım bugün ve aşırı rahat hissediyorum. İnsanların nasıl düşündükleri veya bakışları ile ilgilenmiyorum örneğin. Birçok kişi içinden geleni yapamıyor olmanın özgürsüzlüğünü yaşıyor.

@Tek Bilgin neden acımasızsınız az çok tahmin edebiliyorum. Titizlik gerçekten muhteşem bir şey (bence), hayatımda ilk defa saçımı kazıttım bugün ve aşırı rahat hissediyorum. İnsanların nasıl düşündükleri veya bakışları ile ilgilenmiyorum örneğin. Birçok kişi içinden geleni yapamıyor olmanın özgürsüzlüğünü yaşıyor.
- Evet tahmin edebileceğimi bildiğim için söyledim. Öyle olmak gerekiyor gerçekten. Yoksa durumlar değişir. Zaten buna da alışıyorsun.
- Covid Zamanı Sınır Ötesi Operasyon dayken bende yaklaşık 3-4 ay ustura ile kazıyarak keyfime baktım 😇

Konuyu Kimler Okuyor

Geri