Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

World of Tanks Oyuncularının Yaratıcı Simülasyon Düzeni Sosyal Medyada Yankı Buldu

Mertovi

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
TFC Puanı
13
World of Tanks oyuncularının oluşturduğu simülasyon düzeneği sosyal medyada büyük ilgi gördü. Tank oyunlarını sevenler için heyecan verici bir gelişme olan bu düzenek, MapleKestrel adlı bir kullanıcının evinde paylaştığı video ile ortaya çıktı. Videoda, oyundaki tankların kontrolünü sağlamak için özel bir düzenek kullanıldığı görülüyordu. Tankın yönelişinden topun açısına kadar her şey bu düzenekle kontrol ediliyordu. Sosyal medyada, bu ilginç buluşa gelen olumlu tepkiler ise oldukça fazlaydı.

World of Tanks oynamak için kurulan düzenek

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Yukarıdaki videoda da görebileceğiniz üzere bir oyuncu, tankın hareketlerini yöneten bir direksiyon kullanıyor. Başka bir oyuncu ise anlayabildiğimiz kadarıyla özel olarak hazırlanan düzeneğe tank mermilerini (pet şişe) yerleştiriyor. Üçüncü bir oyuncu ise namlu ayarı ve ateşleme ile ilgileniyor.

Bunu twitter'da gördüm sabah mükemmel bir şey yapmışlarda, ne gerek vardı bu kadar kendini yormaya :)

Benim çok hoşuma gitti :D

Bunu twitter'da gördüm sabah mükemmel bir şey yapmışlarda, ne gerek vardı bu kadar kendini yormaya :)
Bazıları tamamen oyunun içinde olmayı seviyorlar. Yarış ve tır simülasyonlarını bilirsin.
Adam asker olarak yaşıyor kendi içinde :D

G29 ile otobüs süren ben:

6e36fda1a6273c0174352077e6b187a7.gif

Aslında teknoloji biraz daha gelişse el emeği yerine SAO daki Nervogear veya Ready Player One daki giyilebilir teknoloji olsa hiç fena olmaz derim oyun severler için.

Konuyu Kimler Okuyor

Geri