Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Çekiliş Var Yapay Zekayı Kodlamak Kitabını Hediye Ediyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sercan

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
TFC Puanı
43
Merhaba çok kıymetli Teknoloji Forum kullanıcıları, bugün itibari ile @Tevfik bey ile bir karar aldık ve sn. Doç. Dr. Özel SEBETCİ beyefendinin yazmış olduğu Yapay Zekayı Kodlamak adlı kitabı siz değerli kullanıcılarımıza hediye etmek istiyoruz.

Çekilişe katılma şartımız oldukça basit ve kolay, yapmanız gereken tek şey Teknoloji Forum sitemiz ile ilgili bir cümle yazmanız ve destek için bir sosyal medya hesabınızda paylaşmanız (kontrol şartı yok, tamamen size bırakıyoruz). Bu kadar. İnternet sitemiz sizler için ne ifade ediyor? Veya genel olarak internet sitemizi nasıl buldunuz (görsel tasarım, dizayn vs.)?

Kitap toplamda 428 sayfa, kitabın ön ve arka yüzünü çekip paylaşıyoruz. Çekilişimiz 31 Mayıs 2024 tarihinde bitecektir ve kazanan kişi 1 Haziran'da açıklanacaktır. Herkese bol şans diliyorum. Ayrıca kargo ücreti bize aittir. Kazanan kişi ile iletişime geçeceğiz ve gerekli bilgileri aldıktan sonra kargo ücretini biz karşılayıp göndereceğiz.

yapay-zekayı-kodlamak.jpg
yapay-zekayı-kodlamak-2.jpg

Kendi sitem de olmasına rağmen, Kurulduğu ilk günden beri keyifle vakit geçirdiğinmm güzel bir oluşum. Benim de bu oluşumun bu şekilde bir parçası olmak keyif verici.
Tasarım Oluşum Amaç ve Hizmet 10/10 şuan için ufak tefek iyileştirmelerle zaten olması gerektiği yere gelir 🙂
- Kitap güzelmiş 😁

Keyifli gözüken ve içi dopdolu bir forum hazırlamışsınız, umarım çok iyi yerlere gelir. Katılacak herkese başarılar. Bende katılıyorum.

Ben de katılıyorum. İlk öncelikle XenForo kullanmanız çok iyi. Tasarımı diğer XenForo kullanan sitelere kıyasla daha şık. Mesela, bildirim panelleri yumuşak bir efekt ile geliyor. Ayrıca gece modu temasının mor üstüne kurulu olması çok iyi ve farklı bir atmosfer oluşturuyor. Sitenizdeki makaleleri de inceledim, gayet düzenli ve anlaşılır bir şekilde kavramlar (SVM gibi) anlatılmış. Yapay Zeka (AI) haricinde diğer bilgisayar konularının bulunması da güzel olmuş. (Linux dağıtımları konuları gibi)

Son düzenleme:
Merhabalar,
Keyifli, bilgi paylaşımın az üye olmasına rağmen bu kadar sevilerek ve isteyerek yapıldığı güzel platformlardan birisi. İnanıyorum ki gelecekte güzel yerlerde olacağını düşündüğüm bir platform. Başta @Tevfik olmak üzere tüm yönetici ve bu platformda bulunan arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum.

Yarışmaya katılan tüm arkadaşlarıma da bol şans diliyorum.

Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim, konuyu kilitliyorum. Haftasonu kazanan kişiyi açıklayacağım ve kişiyle @Tevfik bey iletişime geçecek. Haftaiçi kazanan kişinin kargosu çıkmış olur ve yine haftaiçi elinde olur kitap.

Umarım diğer yarışma ve çekilişlerimize çok daha fazla kullanıcı katılır.🙏

Katılımcılara çok teşekkür ediyorum herkesin eline, emeğine sağlık. Kazanan arkadaşı ayrıca tebrik ediyorum ve yakın zaman içerisinde çok güzel çekilişlerimiz olacak, hiç şüpheniz olmasın :)

Kazanan kişi: @EFI Shell tebrik ederim. Özel mesaj göndereceğim. Haftaiçi (büyük ihtimal çarşamba olur, o gün tüm gün müsaitim) kargo çıkacağım. Bana özelden, ad soyad, telefon numarası, açık adres bilgilerinizi gönderebilirseniz kargo ücretini ödeyerek kitabı size ulaştıracağım.

Bu arada bir çekiliş aracıda ben yazdırayım, ilerleyen zamanlarda çok fazla yarışma ve çekiliş düzenleyeceğiz.

kitap-cekilisi.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuyu Kimler Okuyor

Geri